Yhteystiedot

Tikkurilan Palloseura ry
Leinikkitie 20
01350 Vantaa

Sähköposti: tapio.rostedt(a)tips.fi

Yhdistysrekisteritunnus: 111.777
Ly-tunnus: 0197110-8

TOIMIHENKILÖT

Toiminnanjohtaja

Toiminnanjohtaja

Tapio Rostedt
tapio.rostedt@tips.fi
0451447731

Koordinaattori

Koordinaattori

Mira Putkonen
mira.putkonen@tips.fi
0400423447

Myyntipäällikkö

Myyntipäällikkö

Ilkka Hemminki
ilkka.hemminki@tips.fi
0401962490

Liikuntakoordinaattori

Liikuntakoordinaattori

Rami Prusila
rami.prusila@tips.fi
0504703227

Valmennuspäällikkö Pojat U9-U15

Valmennuspäällikkö Pojat U9-U15

Toni Valido
1.11.2020 alkaen
valmennuspaallikko@tips.fi

Valmennuskoordinaattori Tytöt U9-U15

Valmennuskoordinaattori Tytöt U9-U15

Nea Sunila
nea.sunila@tips.fi

Valmennuspäällikkö U5-U8

Valmennuspäällikkö U5-U8

Juha Kiviharju
juha.kiviharju@tips.fi
0503465240

Fortum Tutor

Fortum Tutor

Aavo Sarap
aavo.sarap@tips.fi

Urhea-valmennus

Urhea-valmennus

Kjell Friberg
0503027853

Fysiikkavalmennus

Fysiikkavalmennus

Calebe Hämäläinen
hamalainencalebe@gmail.com
0403569007

Maalivahtivalmennus

Maalivahtivalmennus

Tapani Niemi
tapani.niemi@tips.fi
0405011172

Iltapäiväkerho

Iltapäiväkerho

iltsi@tips.fi
0505876998
(arkena klo 12-17)

Smartfootball

Smartfootball

Ambròs Segura Moliner

SEURAN HALLITUS

Seuran hallitus vastaa mielellään kysymyksiin ja osallistuu joukkueiden vanhempainiltoihin. Hallituksen jäsenen voit kutsua kertomaan esimerkiksi seurasta yleisesti, vastaamaan mieltä askarruttaviin ajankohtaisiin kysymyksiin tai tietystä asiasta mistä haluatte enemmän selvyyttä ja lisätietoa.

Hallituksen tavoitat kentän laidalta ja sähköpostitse hallitus@tips.fi

Tikkurilan Palloseuran säännöt

Puheenjohtaja

Puheenjohtaja

Robert Sjölund
robert.sjolund@tips.fi

· Viestintä

Varapuheenjohtaja

Varapuheenjohtaja

Seppo Nyström
seppo.nystrom@tips.fi

· Tapahtumat

Jäsen

Jäsen

Risto Iivonen
risto.iivonen@tips.fi

· Talous

Jäsen

Jäsen

Jarmo Lähde
jarmo.lahde@tips.fi

· Harraste

Jäsen

Jäsen

Jyri Pohja
jyri.pohja@tips.fi

· Myynti ja markkinointi

Varajäsen

Varajäsen

Aake Andersson

· Joukkueenjohtajat

Varajäsen

Varajäsen

Pekka Tikka

· Turvallisuus

Varajäsen

Varajäsen

Kimmo Jääskeläinen

· Yhdistys

LASKUTUS

Verkkolaskut
Tikkurilan Palloseura ry, 0197110-8
Verkkolaskuosoite: 003701971108
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun
01971108@scan.netvisor.fi


Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun
Tikkurilan Palloseura ry
01971108
PL 100
80020 Kollektor Scan



LIITY
JÄSENEKSI!

Tule mukaan tukemaan suomalaisen jalkapalloilun tulevia lupauksia, nauti jäseneduista ja saa ilmainen sisäänpääsy edustusjoukkueiden otteluihin.

Tule mukaan!

TIKKURILAN PALLOSEURA

JALKAPALLOA VIHREÄLLÄ SYKKEELLÄ!

FANIKAUPPA
AUKI

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!

Tuotteita ennakkomyynti hintaan!