Yhteystiedot

Tikkurilan Palloseura ry
Puistokulma,
Kyläkaivontie 6 D, 2 krs.
01350 Vantaa

Yhdistysrekisteritunnus: 111.777
Ly-tunnus: 0197110-8

TOIMIHENKILÖT

Toiminnanjohtaja

Toiminnanjohtaja

Tiina Vuorinen
tiina.vuorinen@tips.fi
050 553 2422
- Seuran toiminnan johtaminen
- Henkilöstön johtaminen
- Seuran taloudellinen vastuu
- Osto- ja myyntireskontra
- Palkat ja palkkiot
- Yhteistyötoiminta sopimukset ja laskutus
- Avustukset haku ja maksuliikenne
- Iltapäiväkerhotoiminnan organisointi

Seurapäällikkö

Seurapäällikkö

Jani Linnamaa
tips@tips.fi (/jani.linnamaa@tips.fi)
Toimistoaikoina: 0401283718 (vain puhelut)

- Kenttävuorot ja peliasettelut
- Järjestelmät ja hallinnointi: Pelipaikka, TASO, myClub, Netvisor, Office 365 jne.
- Joukkueiden tuki ja seurakehittäminen
- Toiminnanjohtajan varahenkilö, sovitut päivittäistehtävät

Valmennuspäällikkö (pojat U5-U17)

Valmennuspäällikkö (pojat U5-U17)

Toni Valido
toni.valido@tips.fi
0407766121 (ma, ti, to, pe klo. 12-16)

- Valmennustoiminnan kehittäminen, tuki ja seuranta (pojat)
- Valmentajarekry ja sopimusneuvottelut (pojat)
- Valmennuslinjaus, valmentajatapaamiset ja valmennuskoulutukset
- Taitoklinikka (pojat)
- Valmennuksen johtoryhmä

Seuravalmentaja

Seuravalmentaja

Antti-Ville Seppä
antti-ville.seppa@tips.fi

- Miesten edustus
- Valmentaja P2013, BYJ ja M2
- Aloittava ikäluokka
- Seuran leirit ja muut tapahtumat

Seuravalmentaja

Seuravalmentaja

August Hebbi
august.hebbi@tips.fi

- Urhea-valmennus
- Päiväkoti yhteistyö
- Leirit ja muut seuran tapahtumat
- Vastuuvalmentaja P2015

Valmennuspäällikkö (tytöt U5-U18)

Valmennuspäällikkö (tytöt U5-U18)

Daniel Antman
daniel.antman@tips.fi
0400423447 (ma, ti, ke, to klo. 12-16)

- Valmennustoiminnan kehittäminen, tuki ja seuranta (tytöt)
- Valmentajarekry ja sopimusneuvottelut (tytöt)
- Valmennuslinjaus, valmentajatapaamiset ja valmennuskoulutukset
- Taitoklinikka (tytöt)
- Valmennuksen johtoryhmä

Seuravalmentaja

Seuravalmentaja

Rauli Saalfeld
rauli.saalfeld@tips.fi

- Seuran fysiikkavastaava, fyysiset testit ja fyysisen valmennuksen koulutus
- Vastuuvalmentaja P2016, BYJ2
- Valmentaja M1 ja M2

Seuravalmentaja

Seuravalmentaja

Heikki Pöyhölä
heikki.poyhola@tips.fi

- Juniorivalmentaja ryhmästä vastaava
- Vastuuvalmentaja P2017, P2013
- Valmentaja P2014

Iltapäiväkerhon vastuuohjaaja

Iltapäiväkerhon vastuuohjaaja

Eerika Hämäläinen
eerika.hamalainen@tips.fi
0505876998

- Laskutus
- Viestintä
- koordinointi

Fysiikkavalmennus

Fysiikkavalmennus

Tuomas Kaukolahti
tuomas.kaukolahti@gmail.com
0452614608

Iltapäiväkerho

Iltapäiväkerho

iltsi@tips.fi
0505876998
(arkena klo 12-17)

Author picture
Maalivahtivalmennus

Maalivahtivalmennus

Esa Hakala
ykkosveska@gmail.com
0405420042

SEURAN HALLITUS

Seuran hallitus vastaa mielellään kysymyksiin ja osallistuu joukkueiden vanhempainiltoihin. Hallituksen jäsenen voit kutsua kertomaan esimerkiksi seurasta yleisesti, vastaamaan mieltä askarruttaviin ajankohtaisiin kysymyksiin tai tietystä asiasta mistä haluatte enemmän selvyyttä ja lisätietoa.

Hallituksen tavoitat kentän laidalta ja sähköpostitse hallitus@tips.fi

Tikkurilan Palloseuran säännöt

Puheenjohtaja

Puheenjohtaja

Kiira Luokkala
kiira.luokkala@tips.fi

Jäsen

Jäsen

Vesa Seppä
vesa.seppa@tips.fi

Jäsen

Jäsen

Vera Laine
vera.laine@tips.fi

Jäsen

Jäsen

Outi Sorvisto
outi.sorvisto@tips.fi

Jäsen

Jäsen

Ville Penttinen
ville.penttinen@tips.fi

Varajäsen

Varajäsen

Susanna Kiuru
susanna.kiuru@tips.fi

Varajäsen

Varajäsen

Rosaliina Rousu
rosaliina.rousu@tips.fi

Maalivahtivalmennus

Maalivahtivalmennus

Esa Hakala
ykkosveska@gmail.com
0405420042

LASKUTUS

Verkkolaskut
Tikkurilan Palloseura ry, 0197110-8
Verkkolaskuosoite: 003701971108
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun
01971108@scan.netvisor.fi


Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun
Tikkurilan Palloseura ry
01971108
PL 100
80020 Kollektor Scan



LIITY
JÄSENEKSI!

Tule mukaan tukemaan suomalaisen jalkapalloilun tulevia lupauksia, nauti jäseneduista ja saa ilmainen sisäänpääsy edustusjoukkueiden otteluihin.

Tule mukaan!

TIKKURILAN PALLOSEURA

JALKAPALLOA VIHREÄLLÄ SYKKEELLÄ!

FANIKAUPPA

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!​