Yhteystiedot

Tikkurilan Palloseura ry
Leinikkitie 20
01350 Vantaa

Sähköposti: miika.mendolin@tips.fi

040 828 4281

Yhdistysrekisteritunnus: 111.777
Ly-tunnus: 0197110-8

TOIMIHENKILÖT

Toiminnanjohtaja

Toiminnanjohtaja

Miika Mendolin
miika.mendolin@tips.fi
0408284281

Toimisto

Toimisto

0400423447

Toimistopäällikkö

Toimistopäällikkö

Heidi Saarijärvi
heidi.saarijarvi@tips.fi
0400283873

Liikuntakoordinaattori

Liikuntakoordinaattori

Rami Prusila
rami.prusila@tips.fi
0504703227

Myyntipäällikkö

Myyntipäällikkö

Ilkka Hemminki
ilkka.hemminki@tips.fi
0401962490

Fortum Tutor

Fortum Tutor

Aavo Sarap
aavo.sarap@tips.fi

Urhea-valmennus

Urhea-valmennus

Kjell Friberg
0503027853

Fysiikkavalmennus

Fysiikkavalmennus

Calebe Hämäläinen
hamalainencalebe@gmail.com
0403569007

Maalivahtivalmennus

Maalivahtivalmennus

Ayoze Mentado
Tiina Vuorinen
Esa Hakala
Roni Tourunen

Iltapäiväkerho

Iltapäiväkerho

iltsi@tips.fi
0505876998
(arkena klo 12-17)

Smartfootball

Smartfootball

Ambròs Segura Moliner

SEURAN HALLITUS

Seuran hallitus vastaa mielellään kysymyksiin ja osallistuu joukkueiden vanhempainiltoihin. Hallituksen jäsenen voit kutsua kertomaan esimerkiksi seurasta yleisesti, vastaamaan mieltä askarruttaviin ajankohtaisiin kysymyksiin tai tietystä asiasta mistä haluatte enemmän selvyyttä ja lisätietoa.

Hallituksen tavoitat kentän laidalta ja sähköpostitse hallitus@tips.fi

Tikkurilan Palloseuran säännöt

Puheenjohtaja

Puheenjohtaja

Raila Sulasalmi
raila.sulasalmi@tips.fi

Jäsen

Jäsen

Seppo Nyström
seppo.nystrom@tips.fi

Jäsen

Jäsen

Kiira Luokkala
kiira.luokkala@tips.fi

Jäsen

Jäsen

Jarmo Lähde
jarmo.lahde@tips.fi

Jäsen

Jäsen

Risto Iivonen
risto.iivonen@tips.fi

Jäsen

Jäsen

Tuomo Hammarberg
tuomo.hammarberg@tips.fi

Varajäsen

Varajäsen

Jyri Pohja
jyri.pohja@tips.fi

Varajäsen

Varajäsen

Kimmo Jääskeläinen
kimmo.jaaskelainen@tips.fi

LASKUTUS

Verkkolaskut
Tikkurilan Palloseura ry, 0197110-8
Verkkolaskuosoite: 003701971108
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun
01971108@scan.netvisor.fi


Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun
Tikkurilan Palloseura ry
01971108
PL 100
80020 Kollektor Scan



LIITY
JÄSENEKSI!

Tule mukaan tukemaan suomalaisen jalkapalloilun tulevia lupauksia, nauti jäseneduista ja saa ilmainen sisäänpääsy edustusjoukkueiden otteluihin.

Tule mukaan!

TIKKURILAN PALLOSEURA

JALKAPALLOA VIHREÄLLÄ SYKKEELLÄ!

FANIKAUPPA

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!​