Yhteystiedot

Tikkurilan Palloseura

Osoite: Leinikkitie 20, 01350 Vantaa
Puhelin: 050 453 2017
Sähköposti: tips.toimisto(a)tips.fi

Yhdistysrekisteritunnus: 111.777
Ly-tunnus: 0197110-8

 

Henkilöstön yhteystiedot

Tehtävä Nimi Sähköpostiosoite Puhelinnumero
Toiminnanjohtaja Tapio Rostedt tapio.rostedt(a)tips.fi 045 144 7731
Valmennuspäällikkö Pasi Hyyhö pasi.hyyho(a)tips.fi 0400 519 511
Kilpaurheilujohtaja Roberto Nuccio roberto.nuccior(a)gmail.com 0400 568 511
Seurakoordinaattori Tina Kuusela tina.kuusela(a)tips.fi 0400 423 447
Toimistokoordinaattori Leena Lassila leena.lassila(a)tips.fi 050 453 2017
Valmentaja / aloittavat ikäluokat Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 050 346 5240
Tyttöjen talenttivalmentaja Jukka Lappalainen jukka.lappalainen(a)hyvinkaa.fi 041 507 5606
Fortum Tutor Tuomo Hammarberg tuomohammarberg(a)gmail.com 040 153 2800
Markkinointipäällikkö Esa Hakala esa.hakala(a)tips.fi 040 542 0042
Maalivahtivalmentaja Alessandro Marzuoli alessandromarzuoli(a)libero.it 041 493 7669