Yhteystiedot

Tikkurilan Palloseura

Osoite: Leinikkitie 20, 01350 Vantaa
Sähköposti: tapio.rostedt(a)tips.fi

Yhdistysrekisteritunnus: 111.777
Ly-tunnus: 0197110-8

 

Henkilöstön yhteystiedot

 

Tehtävä Nimi               Sähköpostiosoite Puhelinnumero
Toiminnanjohtaja Tapio Rostedt tapio.rostedt(a)tips.fi 0451447731
Valmennuspäällikkö
U15-ED
Pasi Pihamaa pasi.pihamaa(a)tips.fi 0409010471
Poikien Valmennuskoordinaattori
U9-U14
Paulo Pimentel paulo.pimentel40(a)hotmail.com 0401890109
Tyttöjen Valmennuskoordinaattori
U9-U14
Emma Järvinen emma.jarvinen(a)tips.fi 0504703227
Valmennuspäällikkö
U5-U8
Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
Toimisto Mira Putkonen mira.putkonen(a)tips.fi 0400 423 447
Valmentaja/ haaste- ja harrastejoukkueet Kim Kuusisto kim.kuusisto(a)tips.fi 0405509851
Maalivahtikoordinaattori Miikka Häkkinen miikka.hakkinen(a)arenacenter.fi 0456950289
Fortum Tutor Jani Jyrkönen jani.jyrkonen(a)elisanet.fi  
Laskutus   laskutus(a)tips.fi