blockimage

Tutustu TiPS:n joukkueisiin

TiPS:n joukkuetoiminta kattaa miesten ja naisten edustusjoukkueet, poikien ja tyttöjen joukkueet sekä taitokoulut.

Miesten joukkueet

Miesten joukkueet

Naisten joukkueet

Naisten joukkueet

Poikien joukkueet

Poikien joukkueet

Tyttöjen joukkueet

Tyttöjen joukkueet

Muut ryhmät

Muut ryhmät

Joukkueiden yhteystiedot

Joukkue (linkki) Toimenkuva Nimi Sähköposti Puhelin
Miehet Joukkueenjohtaja Jukka Hietamies jukka.hietamies(a)hotmail.com 0504110200
Vastuuvalmentaja Antti-Ville Seppä jukka.hietamies(a)hotmail.com 0504917020
Naiset Joukkueenjohtaja Tuomas Tynnilä tuomas.tynnila(a)gmail.com 0407479829
Joukkueenjohtaja Johanna Helasterä jossu.helastera(a)gmail.com 0505293686
Vastuuvalmentaja Petteri Kaijasilta petteri.kaijasilta(a)gmail.com 0400418156
N2 Joukkueenjohtaja Maarit Rautio maaritrautio(a)gmail.com 0405890650
Joukkueenjohtaja Erja Hakku erjahakku(a)hotmail.com 0505530866
Vastuuvalmentaja Timo Rönkkö timseronkko(a)gmail.com 0505540559
TiPSAkat Joukkueenjohtaja Katja Markelin akat(a)tips.fi 0407005144
U17 / B-pojat Joukkueenjohtaja Jani Rouhiainen b-pojat(a)tips.fi 0408383116
Vastuuvalmentaja Roberto Nuccio roberto.nuccior(a)gmail.com 0400568511
U17 / B2-pojat Joukkueenjohtaja Anttoni Tiainen b2(a)tips.fi 0407162822
Vastuuvalmentaja Toni Aslamaa toniaslamaa(a)hotmail.com 0505210636
U17 / B-tytöt Joukkueenjohtaja Tuomas Tynnilä tuomas.tynnila(a)gmail.com 0407479829
Joukkueenjohtaja Johanna Helasterä jossu.helastera(a)gmail.com 0505293686
Vastuuvalmentaja Petteri Kaijasilta petteri.kaijasilta(a)gmail.com 0400418156
U15 / P02 Kilpa Joukkueenjohtaja Sami Tammi tipsp02kilpa(a)gmail.com 0407745182
Vastuuvalmentaja Timo Sikkilä tipsp02kilpa(a)gmail.com 0505913367
U15 / P02 Haaste Joukkueenjohtaja Mira Putkonen 02-pojat_haaste(a)tips.fi 0505645525
Vastuuvalmentaja Jarno Dahllund jarno.dahllund(a)gmail.com 0500825885
U15 / T02 Joukkueenjohtaja Carita Loukiainen carita.loukiainen(a)iki.fi 0500457456
Vastuuvalmentaja Jere Roos jeretr(a)gmail.com 0400541498
U14 / P03 Kilpa Joukkueenjohtaja Jarkko Enden tipsp03kilpa(a)gmail.com 0503645381
Vastuuvalmentaja Ayoze Mentado ayozementado(a)gmail.com 0466116271
U14 / P03 Haaste Joukkueenjohtaja Sami Koski tips.p03(a)gmail.com 0453453200
Vastuuvalmentaja Pasi Hyyhö pasi.hyyho(a)tips.fi 0400519511
U14 / T03 Joukkueenjohtaja Arto Saarelainen 03-tytot(a)tips.fi 0505020131
Vastuuvalmentaja Jarmo Minkkinen jarmo.minkkinen(a)hotmail.com 0405161114
U13 / P04 Joukkueenjohtaja Henrik Westerberg 04-pojat(a)tips.fi
Vastuuvalmentaja Umid Dibachy umid.aifk@gmail.com 0469357541
U13 / T04 Joukkueenjohtaja Anna Hokkanen tips.tulitytot(a)gmail.com 0503617519
Joukkueenjohtaja Lotta Nyman tips.tulitytot(a)gmail.com 0440443304
Vastuuvalmentaja Jarmo Minkkinen jarmo.minkkinen(a)hotmail.com 0405161114
U12 / P05 Joukkueenjohtaja Aake Andersson aake.andersson(a)nortal.com 0407667862
U12 / T05 Joukkueenjohtaja Anu Lehtimäki 05-tytot(a)tips.fi 0407199163
U11 / P06 Joukkueenjohtaja Juhana Mikkola juhanahm.jhm(a)gmail.com 0400743228
U11 / T06 Joukkueenjohtaja Lotta Nyman jojo.taikatytot(a)gmail.com 0440443304
Joukkueenjohtaja Niina Wuokko jojo.taikatytot(a)gmail.com 0405023114
Vastuuvalmentaja Pasi Aalto pasi.aalto(a)op.fi 0503180112
U10 / P07 Kilpa Joukkueenjohtaja Janne Tarvainen tipsp07(a)gmail.com 0405637107
U10 / P07 Haaste Joukkueenjohtaja Mia Huppunen 07-pojat_s_jojo(a)tips.fi 0503586184
U10 / T07 Joukkueenjohtaja Minna-Maari Harmaala minna-maari.harmaala(a)haaga-helia.fi 0505475947
U9 / P08 Joukkueenjohtaja Henrik Westerberg 08-pojat(a)tips.fi
Uudet pelaajat Jani Lunnas 08-pojat(a)tips.fi 0405118315
U9 / T08 Joukkueenjohtaja Antti Tuomainen tuomainena(a)gmail.com 0500812161
Vastuuvalmentaja Tommi Latosaari tommi.latosaari(a)elisanet.fi 0405705969
U8 / P09 Vastuuvalmentaja Jere Roos tipsp09jojot(a)gmail.com, jeretr(a)gmail.com 0400541498
U8 / T09 Joukkueenjohtaja Antti Tuomainen tuomainena(a)gmail.com 0500812161
Vastuuvalmentaja Tommi Latosaari tommi.latosaari(a)elisanet.fi 0405705969
U7 / P10 Joukkueenjohtaja Turre Åhl tips.p10(a)gmail.com 0503313477
Vastuuvalmentaja Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
U7 / T10 Valmentaja/aloittavat ikäluokat Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
U6 / P11 Valmentaja/ aloittavat ikäluokat Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
U6 / T11 Valmentaja/ aloittavat ikäluokat Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
 

Yhteistyökumppanit

Vantaan Energia
Aktia
Suomen Palloliitto
Sami Hyypiä Academy
Macro Sportswear TIPS