Tutustu TiPS:n joukkueisiin

TiPS:n joukkuetoiminta kattaa miesten ja naisten edustusjoukkueet, poikien ja tyttöjen Akatemia- ja Vihreä-joukkueet, sekä näiden lisäksi myös lasten, nuorten sekä aikuisten harrastejoukkueet.

Miesten joukkueet

TiPS Miesten joukkueet

Naisten joukkueet

TiPS Naisten joukkueet

Poikien joukkueet

TiPS Poikien joukkueet

Tyttöjen joukkueet

TiPS Tyttöjen joukkueet

Joukkueiden yhteystiedot

 
Joukkue (linkki) Toimenkuva Nimi Sähköposti Puhelin
Naiset Edustus Vastuuvalmentaja Pauliina Miettinen pauliina.miettinen(a)tips.fi 0504926230
Joukkueenjohtaja Arto Martikainen arto.martikainen(a)tips.fi 0405579588
Miehet Edustus Vastuuvalmentaja Antti-Ville Seppä antti-ville.seppa(a)tips.fi 0504917020
Joukkueenjohtaja Mira Putkonen mira.putkonen(a)tips.fi 0400423447
Naiset N2 Joukkueenjohtaja Erja Hakku erjahakku(a)hotmail.com 0505530866
Joukkueenjohtaja Maarit Rautio maaritrautio(a)gmail.com 0405890650
Miehet M2 Vastuuvalmentaja Miika Nurmi nurmi.miika(a)gmail.com 0400905744
TiPSAkat Joukkueenjohtaja Anne Roos annemaria.roos(a)gmail.com 0456724047
Aikuisfutis Joukkueenjohtaja Laura Rintala laura.vepsalainen(a)outlook.com 0451229418
A / U20 Vastuuvalmentaja (1.11.2020 alk.) Fabio da Rosa fabio.darosa(a)tips.fi 0449858298
B1 / U17 Vastuuvalmentaja (1.11.2020 alk.) Fabio da Rosa fabio.darosa(a)tips.fi 0449858298
B2 / U17 Vastuuvalmentaja (1.11.2020 alk.) Rami Pellinen rami.pellinen(a)gmail.com 0503467477
TB YJ / U18 Vastuuvalmentaja Jarmo Rinne jarmo(a)valtti.info 0469587974
TB / U18 Vastuuvalmentaja Jarmo Minkkinen jarmo.minkkinen(a)hotmail.com 0405161114
Joukkueenjohtaja Katja Markelin tb(a)tips.fi 0407005144
Joukkueenjohtaja Susanna Tammi tb(a)tips.fi
P06 / U14 Vastuuvalmentaja Nour Eddine Benlamine benlaminen(a)gmail.com 0449580102
Joukkueenjohtaja Juhana Mikkola juhanahm.jhm(a)gmail.com 0400743228
T06 YJ / U14 Vastuuvalmentaja Anne Parnila
Joukkueenjohtaja Lotta Nyman t06(a)tips.fi 0440443304
P07 / U13 Vastuuvalmentaja (1.11.2020 alk.) Jarno Repo repo.jarno(a)icloud.com 0500825885
Joukkueenjohtaja Elina Rantala p07vihrea(a)tips.fi 0505546070
T07 / U13 Vastuuvalmentaja Roosa Ariyo
Joukkueenjohtaja Hannu Kupari hannu.kupari(a)icloud.com 0405511266
P08 / U12 Vastuuvalmentaja, Akatemia (1.11.2020 alk.) Toni Valido toni.valido(a)tips.fi
Vastuuvalmentaja, Vihreä Rami Pellinen rami.pellinen(a)gmail.com 0503467477
Joukkueenjohtaja, Akatemia Joose Niemistö joose.niemisto(a)gmail.com 0405965972
Joukkueenjohtaja, Vihreä Aake Andersson 08-pojat(a)tips.fi 0407667862
T08 / U12 Vastuuvalmentaja Pauliina Miettinen pauliina.miettinen(a)tips.fi 0504926230
Joukkueenjohtaja Raila Sulasalmi t0809(a)tips.fi 0505185669
P09 / U11 Vastuuvalmentaja, Akatemia (1.11.2020 alk.) Toni Valido toni.valido(a)tips.fi
Vastuuvalmentaja, Vihreä Calebe Hämäläinen hamalainencalebe(a)gmail.com 0403569007
Joukkueenjohtaja, Akatemia Laura Iivonen p09akatemia(a)tips.fi 0405636769
Joukkueenjohtaja, Vihreä Tuula Tallqvist p09vihrea(a)tips.fi 0405620341
T09 / U11 Vastuuvalmentaja Pauliina Miettinen pauliina.miettinen(a)tips.fi 0504926230
Joukkueenjohtaja Raila Sulasalmi t0809(a)tips.fi 0505185669
P10 / U10 Vastuuvalmentaja, Akatemia (1.11.2020 alk.) Aavo Sarap aavo.sarap(a)tips.fi
Vastuuvalmentaja, Vihreä Jarno Repo repo.jarno(a)icloud.com 0500825885
Vastuuvalmentaja, Hakunila Sami Härkönen harkonen1989(a)gmail.com 0409327220
Joukkueenjohtaja, Akatemia Seppo Nyström p10akatemia(a)tips.fi 0503749114
Joukkueenjohtaja, Vihreä Katri Kervinen p10vihrea(a)tips.fi 0406434453
Joukkueenjohtaja, Hakunila Kiira Luokkala p10.hakunila(a)tips.fi 0408250183
T10 / U10 Joukkueenjohtaja Timo Toivonen t1011(a)tips.fi 0505406336
T10 Hakunila / U10 Valmentaja Topias Tiainen topias.tiainen(a)tips.fi 0400213457
P11 / U9 Vastuuvalmentaja, Akatemia (1.11.2020 alk.) Aavo Sarap aavo.sarap(a)tips.fi
Vastuuvalmentaja, Vihreä (1.11.2020 alk.) Calebe Hämäläinen hamalainencalebe(a)gmail.com 0403569007
Joukkueenjohtaja Katja Tuomi p11(a)tips.fi 0447820363
T11 / U9 Joukkueenjohtaja Timo Toivonen t1011(a)tips.fi 0505406336
T11 Hakunila / U9 Valmentaja Topias Tiainen topias.tiainen(a)tips.fi 0400213457
P12 / U8 Joukkueenjohtaja Jukka Ahlroos p12(a)tips.fi 0405743565
P12 Hakunila / U8 Vastuuvalmentaja Kai Mäki kai.maki(a)premico.fi 0447830173
T12 / U8 Joukkueenjohtaja Henri Koivunen henri.koivunen(a)gmail.com 0407171574
T12 Hakunila / U8 Valmentaja Topias Tiainen topias.tiainen(a)tips.fi 0400213457
P13 / U7 Valmentaja / aloittavat ikäluokat Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
P13 Hakunila / U7 Vastuuvalmentaja Kai Mäki kai.maki(a)premico.fi 0447830173
T13 / U7 Joukkueenjohtaja Henri Koivunen t1213(a)tips.fi 0407171574
T13 Hakunila / U7 Valmentaja Topias Tiainen topias.tiainen(a)tips.fi 0400213457
P14 / U6 Valmentaja / aloittavat ikäluokat Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
P14 Hakunila / U6 Vastuuvalmentaja Kai Mäki kai.maki(a)premico.fi 0447830173
T14 / U6 Valmentaja / aloittavat ikäluokat Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
P15 / U5 Valmentaja / aloittavat ikäluokat Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
T15 / U5 Valmentaja / aloittavat ikäluokat Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
 
blockimage

Yhteistyökumppanit

Terveystalo
Aktia
Vantaan kaupunki
SHA
Busmo

FANIKAUPPA

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!​