Tutustu TiPS:n joukkueisiin

TiPS:n joukkuetoiminta kattaa miesten ja naisten edustusjoukkueet, poikien ja tyttöjen Akatemia- ja Vihreä-joukkueet, sekä näiden lisäksi myös lasten, nuorten sekä aikuisten harrastejoukkueet.

Miesten joukkueet

TiPS Miesten joukkueet

Naisten joukkueet

TiPS Naisten joukkueet

Poikien joukkueet

TiPS Poikien joukkueet

Tyttöjen joukkueet

TiPS Tyttöjen joukkueet

Joukkueiden yhteystiedot

 
Joukkue (linkki) Toimenkuva Nimi Sähköposti Puhelin
Edustusjoukkueet
Naiset Edustus Vastuuvalmentaja Pauliina Miettinen pauliina.miettinen(a)tips.fi 0504926230
Joukkueenjohtaja Raila Sulasalmi raila.sulasalmi(a)tips.fi 0505185669
Miehet Edustus Vastuuvalmentaja Antti-Ville Seppä antti-ville.seppa(a)tips.fi 0504917020
Joukkueenjohtaja Mira Putkonen mira.putkonen(a)tips.fi 0400423447
Juniorijoukkueet
P6 (2015) Valmennuspäällikkö U5-U8 Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
Vastuuvalmentaja, Hakunila Topias Tiainen topias.tiainen(a)tips.fi 0400213457
T6 (2015) Valmennuspäällikkö U5-U8 Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
P7 (2014) Valmennuspäällikkö U5-U8 Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
Vastuuvalmentaja, Hakunila Topias Tiainen topias.tiainen(a)tips.fi 0400213457
T7 (2014) Valmennuspäällikkö U5-U8 Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
Vastuuvalmentaja, Hakunila Topias Tiainen topias.tiainen(a)tips.fi 0400213457
P8 (2013) Valmennuspäällikkö U5-U8 Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
Vastuuvalmentaja, Hakunila Kai Mäki kai.maki(a)premico.fi 0447830173
Joukkueenjohtaja, Hakunila Antti Isomäki p1214.hakunila(a)tips.fi 0405852463
T8 (2013) Vastuuvalmentaja Sami Ovaskainen sami_ovaskainen(a)hotmail.com 0503014381
Joukkueenjohtaja Henri Koivunen t1213(a)tips.fi 0407171574
Vastuuvalmentaja, Hakunila Topias Tiainen topias.tiainen(a)tips.fi 0400213457
P9 (2012) Vastuuvalmentaja Jani Höglund j.hoglund(a)outlook.com 0451620202
Joukkueenjohtaja Jukka Ahlroos p12(a)tips.fi 0405743565
Vastuuvalmentaja, Hakunila Kai Mäki kai.maki(a)premico.fi 0447830173
Joukkueenjohtaja, Hakunila Antti Isomäki p1214.hakunila(a)tips.fi 0405852463
T9 (2012) Vastuuvalmentaja Sami Ovaskainen sami_ovaskainen(a)hotmail.com 0503014381
Joukkueenjohtaja Henri Koivunen henri.koivunen(a)gmail.com 0407171574
Vastuuvalmentaja, Hakunila Topias Tiainen topias.tiainen(a)tips.fi 0400213457
P10 (2011) Vastuuvalmentaja, Akatemia Aavo Sarap aavo.sarap(a)tips.fi 0442660077
Joukkueenjohtaja, Akatemia Katja Tuomi p11akatemia(a)tips.fi 0447820363
Vastueuvalmentaja, Vihreä Calebe Hämäläinen hamalainencalebe(a)gmail.com 0403569007
Joukkueenjohtaja, Vihreä Kenneth Lehtinen p11vihrea(a)tips.fi 0456342672
T10 (2011) Vastuuvalmentaja Katri Toivonen katritoivonen(a)hotmail.com 0503000252
Joukkueenjohtaja Timo Toivonen t1011(a)tips.fi
Vastuuvalmentaja, Hakunila Topias Tiainen topias.tiainen(a)tips.fi 0400213457
Joukkueenjohtaja, Hakunila Mikko Ketonen t1012.hakunila(a)tips.fi 0503380310
P11 (2010) Vastuuvalmentaja, Akatemia Aavo Sarap aavo.sarap(a)tips.fi 0442660077
Joukkueenjohtaja, Akatemia Juha Parikka p10akatemia(a)tips.fi 0407280353
Vastuuvalmentaja, Vihreä Jarno Repo repo.jarno(a)icloud.com 0500825885
Joukkueenjohtaja, Vihreä Outi Sorvisto p10vihrea(a)tips.fi 0504117127
Vastuuvalmentaja, Hakunila Sami Härkönen harkonen1989(a)gmail.com 0409327220
Joukkueenjohtaja, Hakunila Kiira Luokkala p10.hakunila(a)tips.fi 0408250183
T11 (2010) Vastuuvalmentaja Katri Toivonen katritoivonen(a)hotmail.com 0503000252
Joukkueenjohtaja Timo Toivonen t1011(a)tips.fi
Vastuuvalmentaja, Hakunila Topias Tiainen topias.tiainen(a)tips.fi 0400213457
Joukkueenjohtaja, Hakunila Mikko Ketonen t1012.hakunila(a)tips.fi 0503380310
P12 (2009) Vastuuvalmentaja, Akatemia Toni Valido toni.valido(a)tips.fi 0407766121
Joukkueenjohtaja, Akatemia Laura Iivonen p09akatemia(a)tips.fi 0405636769
Vastuuvalmentaja, Vihreä Jere Roos jeretr(a)gmail.com 0400541498
Joukkueenjohtaja, Vihreä Arto Ojanen p09vihrea(a)tips.fi 0452593101
T12 (2009) Vastuuvalmentaja Pauliina Miettinen pauliina.miettinen(a)tips.fi 0504926230
Joukkueenjohtaja Raila Sulasalmi t0809(a)tips.fi 0505185669
P13 (2008) Vastuuvalmentaja, Akatemia Toni Valido toni.valido(a)tips.fi 0407766121
Joukkueenjohtaja, Akatemia Joose Niemistö joose.niemisto(a)gmail.com 0405965972
Vastuuvalmentaja, Vihreä Rami Pellinen rami.pellinen(a)gmail.com 0503467477
Joukkueenjohtaja, Vihreä Aake Andersson 08-pojat(a)tips.fi 0407667862
T13 (2008) Vastuuvalmentaja Pauliina Miettinen pauliina.miettinen(a)tips.fi 0504926230
Joukkueenjohtaja Raila Sulasalmi t0809(a)tips.fi 0505185669
P14 (2007) Vastuuvalmentaja Jarno Repo repo.jarno(a)icloud.com 0500825885
Joukkueenjohtaja Elina Rantala p07vihrea(a)tips.fi 0505546070
P15 (2006) Vastuuvalmentaja Nour Eddine Benlamine benlaminen(a)gmail.com 0449580102
Joukkueenjohtaja Juhana Mikkola juhanahm.jhm(a)gmail.com 0400743228
T15 United (2006) Vastuuvalmentaja Anne Parnila
Joukkueenjohtaja Lotta Nyman unitedt06(a)gmail.com 0440443304
B / U17 Vastuuvalmentaja B1 Fabio da Rosa fabio.darosa(a)tips.fi 0449858298
Vastuuvalmentaja B2 Rami Pellinen rami.pellinen(a)gmail.com 0503467477
TB / U18 Vastuuvalmentaja Jarmo Minkkinen jarmo.minkkinen(a)hotmail.com 0405161114
Joukkueenjohtaja Katja Markelin tb(a)tips.fi 0407005144
Joukkueenjohtaja Susanna Tammi tb(a)tips.fi
Vastuuvalmentaja, YJ Jarmo Rinne jarmo(a)valtti.info 0469587974
A / U20 Vastuuvalmentaja Fabio da Rosa fabio.darosa(a)tips.fi 0449858298
P5 (2016) aloittaa 04/2021 Valmennuspäällikkö U5-U8 Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
T5 (2016) aloittaa 04/2021 Valmennuspäällikkö U5-U8 Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
Aikuisten joukkueet
Naiset N2 Joukkueenjohtaja Erja Hakku erjahakku(a)hotmail.com 0505530866
Joukkueenjohtaja Maarit Rautio maaritrautio(a)gmail.com 0405890650
Miehet M2 Joukkueenjohtaja Mira Putkonen mira.putkonen@tips.fi 0400423447
TiPSAkat Joukkueenjohtaja Anne Roos annemaria.roos(a)gmail.com 0456724047
Aikuisfutis Joukkueenjohtaja Laura Rintala aikuisfutis(a)tips.fi 0451229418
 
blockimage

Yhteistyökumppanit

Terveystalo
Aktia
Vantaan kaupunki
SHA
Busmo

FANIKAUPPA

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!​