Haluatko yrityksellesi näkyvyyttä? Liity TiPSin sponsoriksi!

Liity Tikkurilan Palloseuran sponsoriksi – saat näkyvyyttä sekä tuet samalla vantaalaista jalkapalloa!

Etsimme uusia yhteistyökumppaneita tukemaan toimintaamme ja samalla saamaan arvokasta näkyvyyttä eri kanavissamme. Sponsorina saat yrityksellesi laajaa näkyvyyttä sovituissa kanavissa, mm. nettisivuillamme, Instagramissa, Facebookissa, jäsenille lähtevässä uutiskirjeessä tai pelaajiemme peliasuissa. Tämä näkyvyys ei pelkästään vahvista yrityksesi brändiä, vaan osoittaa myös arvokasta tukea paikalliselle yhteisölle ja mahdollistaa jalkapallon harrastamisen kaikille.

Hyödyt sponsorina

-Laaja näkyvyys: Sponsoroimalla TiPSiä yrityksesi logo ja viesti näkyvät monikanavaisesti suurelle yleisölle.

-Positiivinen yritysmielikuva: Sponsorointi tukee myönteistä yritysmielikuvaa, kun yrityksesi yhdistetään liikuntaa ja terveyttä edistävään toimintaan.

-Pitkäkestoista tunnettuutta: Sponsorointi tuo yrityksellesi näkyvyyttä pitkäkestoisesti, mikä auttaa rakentamaan tunnettuutta ja jäämään kohdeyleisön mieleen.

-Kustannustehokas mainonta: Sponsoroimalla TiPSiä saavutat suuren näkyvyyden kohtuullisin kustannuksin verrattuna perinteisiin mainoskampanjoihin.


TiPSin toiminta

Tavoitteemme on tarjota kaikille mahdollisuus jalkapallon harrastamiseen tasosta riippumatta. Tukeasi käytetään seuramme toiminnan kehittämiseen, jotta voimme tarjota jatkossakin laadukkaita harjoituksia, varusteita ja kenttävuoroja – ja mahdollistaa jalkapallon harrastamisen kaikille!

Sponsorina autat meitä takaamaan, että jokainen pelaaja, oli hän sitten aloitteleva juniori tai kokeneempi pelaaja, saa nauttia jalkapallosta turvallisessa ja innostavassa ympäristössä.

Lähde mukaan tukemaan paikallista jalkapalloa! Kysy rohkeasti lisää laittamalla sähköpostia osoitteeseen tips@tips.fi, niin katsotaan juuri sinun yrityksellesi sopiva sponsorisopimus!

Hiihtolomaleiri 2025

Hiihtolomaleiri 2025 Tervetuloa mukaan Tikkurilan Palloseuran järjestämälle futis- ja sporttileirille! TiPS:n hiihtoloman futis/sporttileiri2014-2018 syntyneille pojille ja tytöille. Kolmen päivän leiri järjestetään Tikkurilan urheilupuiston kuplahallissa ke-pe 19.-21.2.2025

Lue lisää »

Viikkokooste 2 / 2025

Viikon 2 kooste Lunta tupruttaa ja harmillisesti kentätkin ovat olleet välillä kiinni – toivotaan, että ensi viikolla lumipyryt eivät osuisi treenivuoroille! – Treenit ja pelit

Lue lisää »

Viikkokooste 1 / 2025

Viikon 1 kooste / 2025 Hyvää uutta vuotta 2025! Pelit ovat käynnistyneet tämän vuoden osalta. Muutamia nostoja tältä viikolta: Naisten futsaljoukkue pelasi vuoden ensimmäisen pelin

Lue lisää »



KAUSIKORTIT
MYYNNISSÄ!

Tule mukaan tukemaan suomalaisen jalkapalloilun tulevia lupauksia, nauti jäseneduista ja saa ilmainen sisäänpääsy edustusjoukkueiden otteluihin. Kausikortista 10€ junioritoimintaan!

Tule mukaan!

TIKKURILAN PALLOSEURA

JALKAPALLOA VIHREÄLLÄ SYKKEELLÄ!