Toimisto lomalla – Hyvää joulua ja uutta vuotta!

Toimisto on kiinni 24.12.2021-2.1.2022 ja toimiston henkilökunta on pääosin lomalla 24.12.2021-2.1.2022.

Tia Hälinen päivystää seuran hallinnollisissa asioissa ja Daniel Antman valmennuksellisissa asioissa. Molemmat päivystävät arkisin klo 12.00-14.00, pl. pyhäpäivät. Tian ja Danielin yhteystiedot löydät: https://www.tikkurilanpalloseura.fi/yhteystiedot/

♥ Toimiston väki toivottaa Tikkurilan Palloseuran jäsenistölle, tukijoille ja koko seurayhteisölle oikein rauhallista ja mukavaa joulun aikaa sekä uutta vuotta! ♥

 

 

Trainershop ja TiPS yhteistyöhön!

Trainershop.fi on verkkokauppa sinulle joka teet pyyteetöntä työtä urheiluseurassa. Haluat varmasti toimivat työkalut pelikentällä. Sekä tietysti motivoituneet pelaajat! Kun selaat tuotevalikoimaamme tulet huomaamaan että Trainershop tarjoaa erittäin

Lue lisää »KAUSIKORTIT
MYYNNISSÄ!

Tule mukaan tukemaan suomalaisen jalkapalloilun tulevia lupauksia, nauti jäseneduista ja saa ilmainen sisäänpääsy edustusjoukkueiden otteluihin. Kausikortista 10€ junioritoimintaan!

Tule mukaan!

TIKKURILAN PALLOSEURA

JALKAPALLOA VIHREÄLLÄ SYKKEELLÄ!

FANIKAUPPA

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!​