Toimisto on kiinni 24.12.2021-2.1.2022 ja toimiston henkilökunta on pääosin lomalla 24.12.2021-2.1.2022.

Tia Hälinen päivystää seuran hallinnollisissa asioissa ja Daniel Antman valmennuksellisissa asioissa. Molemmat päivystävät arkisin klo 12.00-14.00, pl. pyhäpäivät. Tian ja Danielin yhteystiedot löydät: https://www.tikkurilanpalloseura.fi/yhteystiedot/

♥ Toimiston väki toivottaa Tikkurilan Palloseuran jäsenistölle, tukijoille ja koko seurayhteisölle oikein rauhallista ja mukavaa joulun aikaa sekä uutta vuotta! ♥

 

 

Uuden toimiston avajaiset

Tikkurilan Palloseuran uuden toimiston avajaiset! Tervetuloa juhlistamaan TiPSin uuden toimiston avajaisia Puistokulmaan! Tarjoamme toimintaa koko perheelle tässä energisessä ja yhteisöllisessä tapahtumassa. Päivämäärä ja aika: Sunnuntai

Lue lisää »KAUSIKORTIT
MYYNNISSÄ!

Tule mukaan tukemaan suomalaisen jalkapalloilun tulevia lupauksia, nauti jäseneduista ja saa ilmainen sisäänpääsy edustusjoukkueiden otteluihin. Kausikortista 10€ junioritoimintaan!

Tule mukaan!

TIKKURILAN PALLOSEURA

JALKAPALLOA VIHREÄLLÄ SYKKEELLÄ!

FANIKAUPPA

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!​