TiPS ja Intersport Tammisto yhteistyöhön

TiPS ja Intersport Tammisto ovat allekirjoittaneet sopimuksen, jonka tarkoituksena on palvella seuraa ja jäseniä varustehankinnoissa. Intersport Tammisto avattiin kokonaan uutena kauppana lokakuussa 2019 ja on todella monipuolinen urheilukauppa huoltopalveluineen. Seuran jäsenet perheineen saavat kaupasta ostoedun jäsenkorttia näyttämällä. Intersport Tammiston henkilökunta toivottaa TiPS:n jäsenet perheineen tervetulleeksi uuteen ja hienoon kauppaan Tammistossa!


INTERSPORT VANTAA TAMMISTO
Monipuolinen valikoimamme rakentuu tunnetuista laatumerkeistä sekä Intersport-ketjun omista merkkituotteista.

AUKIOLOAJAT
Ma-Pe10.00-19.00
La10.00-17.00
Su12.00-17.00

YHTEYSTIEDOT
Intersport Vantaa Tammisto, Voimakuja 2, 01510 Vantaa
09-23121800
tammisto@intersport.fi

Katin Kauneuskulma TiPS – kumppaniksi!

Erikoisosaamisena iho ja ihmisen kokonaisvaltainen hyvinvointi Katin Kauneuskulma on ihonhoidon asiantuntijaliike; olemme palvelleet asiakkaitamme jo 30 vuotta. Tarjoamme erikoishoitopalveluja, -tuotteita ja ammattilaisratkaisuja ihonhoitoon. Meiltä myös

Lue lisää »YRITYSVAIKUTTAJA!

Tule mukaan tukemaan Tikkurilan Palloseuran toimintaa ja sen tekemää nuorisokasvatustyötä.
Pienikin panostus on suuri!

Tule mukaan!

TIKKURILAN PALLOSEURA

JALKAPALLOA VIHREÄLLÄ SYKKEELLÄ!

FANIKAUPPA

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!​