Kjelp ja TiPS yhteistyöhön

TiPS ja Kjelp ovat aloittaneet yhteistyön, jonka tavoitteena on ansaita seuran juniorityöhön rahaa, hyödyntämällä seurayhteisön sosiaalista verkostoa ja markkinoimalla uutta kodin huoltotöiden kauppapaikkaa, Kjelp:ia. Miten voit auttaa seuraa? Kun seura jakaa Kjelp postauksen (WhatsApilla, Facebookissa ja Instagramissa), jaa postaus eteenpäin ja kannusta tuttujasi tilaamaan seuraava kodin huoltotyö Kjelpin kautta ja näin tukemaan seuraa!

KOODI: tips2020


Kjelp on moderni kauppapaikka kodin kunnossapidon ja huoltamisen palveluille. Tarvitsit sitten apua viemäritukoksen avaamisessa, juomavesikaivon huollossa tai vaikkapa lieden kytkennässä – Kjelp yhdistää asukkaat ja paikalliset yritykset sekä tekee palveluiden tilaamisesta helppoa ja vaivatonta. Voit sopia tilauksen yksityiskohdista helposti yrityksen kanssa viestittelemällä sekä lopulta maksaa palvelusi valitsemallasi maksutavalla. Kjelp ei peri maksua tilauksesta, vaan asiakas maksaa ainoastaan yrityksen määrittämän hinnan. Nyt voit jättää kodin kunnossapidon ammattilaisille ja tehdä asumisestasi helppoa! Lue lisää ja tutustu osoitteessa https://kjelp.com/

 

Katin Kauneuskulma TiPS – kumppaniksi!

Erikoisosaamisena iho ja ihmisen kokonaisvaltainen hyvinvointi Katin Kauneuskulma on ihonhoidon asiantuntijaliike; olemme palvelleet asiakkaitamme jo 30 vuotta. Tarjoamme erikoishoitopalveluja, -tuotteita ja ammattilaisratkaisuja ihonhoitoon. Meiltä myös

Lue lisää »YRITYSVAIKUTTAJA!

Tule mukaan tukemaan Tikkurilan Palloseuran toimintaa ja sen tekemää nuorisokasvatustyötä.
Pienikin panostus on suuri!

Tule mukaan!

TIKKURILAN PALLOSEURA

JALKAPALLOA VIHREÄLLÄ SYKKEELLÄ!

FANIKAUPPA

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!​