Yhdessä olemme enemmän!

Yhdessä olemme enemmän!

 

TiPS naisten edustusjoukkueen sosiaalisen median julkaissut siirtyvät tästä eteenpäin Tikkurilan Palloseuran kanaville.

Uudistus on osa seuran ja naisten edustusjoukkueen some-viestinnän kehittämistä ja yhtenäistämistä – vihreällä sykkeellä! Tavoitteena on palvella ja tavoittaa aiempaa paremmin kaikkia suomalaisen ja eritoten vantaalaisen jalkapallon ystäviä.

Kaikki naisten edustusjoukkueen some-postaukset löytyvät jatkossa seuraavilta kanavilta:

 

Facebook

https://www.facebook.com/TikkurilanPalloseura/

Twitter

https://twitter.com/TiPSTikkurila

Instagram

https://instagram.com/tikkurilanpalloseura/

 

Tervetuloa mukaan TiPS naisten edustusjoukkueen kaudelle 2020.

Sääntömääräinen kevätkokous

TIKKURILAN PALLOSEURA ry SÄÄNTÖMÄÄRÄINEN KEVÄTKOKOUS Tikkurilan Palloseuran kevätkokous pidetään maanantaina 15.6.2020 klo 18 Peltolan koulu, Lummetie 27, 01300 Vantaa Asiat: sääntömääräiset asiat, uuden tekonurmen hankintaprosessin

Lue lisää »

Haemme ohjaajia Jokiniemen iltapäiväkerhoon

Iltapäiväkerho on tarkoitettu 1.-2.-vuosiluokan oppilaille ja toimintaa on jokaisena koulupäivänä maanantaista perjantaihin klo 12-17.00. Työt aloitetaan iltapäiväkerhossa 10.8.2020. Iltapäiväkerho-ohjaajan päivittäisen ohjauksen ja lasten huolenpidon lisäksi

Lue lisää »KAUSIKORTIT
MYYNNISSÄ!

Tule mukaan tukemaan suomalaisen jalkapalloilun tulevia lupauksia, nauti jäseneduista ja saa ilmainen sisäänpääsy edustusjoukkueiden otteluihin. Kausikortista 10€ junioritoimintaan!

Tule mukaan!

TIKKURILAN PALLOSEURA

JALKAPALLOA VIHREÄLLÄ SYKKEELLÄ!

FANIKAUPPA
AUKI

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!

Tuotteita ennakkomyynti hintaan!