Kausi- ja jäsenkortit kaudelle 2020 tilattavissa!

Arvoisa jalkapallon ystävä, Tikkurilan Palloseuran kausikortit uudistuivat kaudelle 2020 ja ovat nyt tilattavissa!

Naisten liigassa sijoitus edellisellä kaudella 4.! Tulevasta kaudesta hienot odotukset paikallistaistojen hegemoniasta ja siihen vielä päälle kauden tavoitteet menestyksestä! Miesten sarjassa Vantaan derby tekee paluun kun kohdataan VJS! Tunnelmaa katsomossa tulee aiheuttamaan myös ottelut KoiPS pikkuveljeä vastaan.

Kaikkien aikojen suomalaisen jalkapalloilun kaudella 2020, kaikki Tikkurilan Palloseuran jäsenet ovat oikeutettuja sisäänpääsyyn kaikkiin edustusjoukkueidemme otteluihin.  Kausikortti on yhtä kuin seuran jäsenyys. Tämän lisäksi haluamme tarjota myös muita etuja yhteistyökumppaneidemme kanssa. Tutustu tarkemmin jäsenyysetuihin sivulla www.vihreallasykkeella.fi

Kausikortin edut:

  • Ilmainen sisäänpääsy kaikkiin edustusjoukkueidemme otteluihin (Ottelukohtaiset liput kaudella 2020 10€)
  • Tikkurilan Palloseuran jäsenyys
  • Jäsenedut yhteistyökumppaneiltamme
  • Jäsentapahtuma ennen kauden alkua
  • Seuran kuukausitiedote

Tilaa kausikortti täältä! www.vihreallasykkeella.fi

BUSMO jatkaa TiPSin kumppanina

Busmo ja TiPS yhteistyösopimukseen. Kaikki TiPS pelimatkat Busmon busseilla. Tilausajot, hääajot, polttariajot ja muut kuljetukset Katso lisää www.busmo.fi tai kysy info@busmo.fi Toimisto: 0400 488 008 Tilausajo

Lue lisää »YRITYSVAIKUTTAJA!

Tule mukaan tukemaan Tikkurilan Palloseuran toimintaa ja sen tekemää nuorisokasvatustyötä.
Pienikin panostus on suuri!

Tule mukaan!

TIKKURILAN PALLOSEURA

JALKAPALLOA VIHREÄLLÄ SYKKEELLÄ!

FANIKAUPPA
AUKI

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!

Tuotteita ennakkomyynti hintaan!