TiPS Avoimet harjoitukset viikolla 9.

TiPS joukkueet pitävät talvilomaviikon jälkeen avoimia harjoituksia. Tervetuloa mukaan!

26.2.-4.3.2018


UUSI PELAAJA – olethan aina ensin joukkueeseen yhteydessä. Alla yhteystietoja.


huom. P= POJAT, T=TYTÖT

KAIKKI TIPS JOUKKUEET: https://www.tikkurilanpalloseura.fi/joukkueet/

 


TiPS P04
Joukkueenjohtaja
Niina Wuokko
04-pojat(a)tips.fi
0405023114


TiPS P05
Valmentaja
Mikko Outila
0442399323


TiPS T06
Valmentaja
Tomi Eriksson
teriksson1008(a)gmail.com
0415313730


TiPS P08
Uudet pelaajat
Jani Lunnas
08-pojat(a)tips.fi
0405118315


TiPS P09
Valmentaja
Unto Virkkala
unto.virkkala(a)gmail.com
0404188534


TiPS P10
Valmentaja
Unto Virkkala
unto.virkkala(a)gmail.com
0404188534


TiPS P10 – Hakunila
Valmentaja
Lauri Elo
elo.lauri(a)gmail.com
0405275589


TiPS P11 – Hakunila
Valmentaja
Lauri Elo
elo.lauri(a)gmail.com
0405275589


TiPS P11
Valmentaja
Juha Kiviharju
juha.kiviharju(a)tips.fi
0503465240


TiPS P12
Valmentaja
Juha Kiviharju
juha.kiviharju(a)tips.fi
0503465240


TiPS T11-12
Valmentaja
Juha Kiviharju
juha.kiviharju(a)tips.fi
0503465240

 


Henkilöstön yhteystiedot

Tehtävä
Nimi              
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Toiminnanjohtaja Tapio Rostedt tapio.rostedt(a)tips.fi 0451447731
Seurakoordinaattori Tina Kuusela tina.kuusela(a)tips.fi 0400423447
Valmennuspäällikkö Pasi Pihamaa pasi.pihamaa(a)tips.fi 0409010471
Valmentaja / aloittavat ikäluokat Juha Kiviharju juha.kiviharju(a)tips.fi 0503465240
Valmentaja Kim Kuusisto kim.kuusisto(a)tips.fi 0405509851
Maalivahtivalmentaja Alessandro Marzuoli alessandromarzuoli(a)libero.it 0414937669
Fortum Tutor Unto Virkkala unto.virkkala(a)gmail.com 0404188534
Markkinointipäällikkö Esa Hakala esa.hakala(a)tips.fi 0405420042
Kv-koordinaattori Vesa Korhonen vesakorho(a)gmail.com +352691196410
Laskutus laskutus(a)tips.fi