Seura valitsi tehtävään erittäin kokeneen tekijän, Veikkausliigassa pelanneen ja valmentaneen futisammattilaisen. Tervetuloa seuraan!

”Olemme erittäin tyytyväisiä saadessamme Pasi Pihamaan Tikkurilan Palloseuraan. Seura tarvitsee uutta ilmettä ja valmennuksellista johtajaa. Pasin ammattitaidolla ja osaamisella jatkamme seuran kehitystyötä.” toiminnanjohtaja Tapio Rostedt kertoo.

Pasi Pihamaa (UEFA PRO) aloittaa tehtävässään 1.2.2018

Uuden toimiston avajaiset

Tikkurilan Palloseuran uuden toimiston avajaiset! Tervetuloa juhlistamaan TiPSin uuden toimiston avajaisia Puistokulmaan! Tarjoamme toimintaa koko perheelle tässä energisessä ja yhteisöllisessä tapahtumassa. Päivämäärä ja aika: Sunnuntai

Lue lisää »KAUSIKORTIT
MYYNNISSÄ!

Tule mukaan tukemaan suomalaisen jalkapalloilun tulevia lupauksia, nauti jäseneduista ja saa ilmainen sisäänpääsy edustusjoukkueiden otteluihin. Kausikortista 10€ junioritoimintaan!

Tule mukaan!

TIKKURILAN PALLOSEURA

JALKAPALLOA VIHREÄLLÄ SYKKEELLÄ!

FANIKAUPPA

Tue seuraa ja pukeudu tyylikkäästi!​